Nietrzeźwa na hulajnodze – 30-letnia kobieta z ponad 2 promilami alkoholu została zatrzymana w Drążewie. Policja przypomina: jazda po alkoholu, także na hulajnodze elektrycznej, to poważne zagrożenie i wysoki mandat.


24 sierpnia br. około godz. 16:20 w miejscowości Drążewo policjanci zatrzymali do kontroli 30-letnią kobietę mieszkankę pow. ciechanowskiego, która poruszała się hulajnogą elektryczną. Podczas interwencji mundurowi wyczuli od niej woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującej ponad 2 promile alkoholu.

Apel Policji !

Pamiętajmy, że nietrzeźwość wyklucza bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym – bez względu na to, czy poruszamy się samochodem, rowerem czy hulajnogą elektryczną. Alkohol spowalnia czas reakcji, obniża koncentrację i znacznie zwiększa ryzyko wypadku. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek. Nie wsiadajmy na żaden pojazd po alkoholu – to zagrożenie nie tylko dla nas samych, ale i dla innych użytkowników drogi.

źróło:KPP Ciechanów

 

Znajdź nas na FB

Reklamy
1050x320_przygoda
previous arrow
next arrow
1050x320_przygoda
baner-lipiec
pansim 1050 xz 320 NA STRONE INTERNETOWĄ    TC 1200x300p
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów