Utrata prawa jazdy na 3 miesiące i wniosek do sądu – to konsekwencje zbyt szybkiej jazdy 46-latki. Kobieta w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 103 km/h. Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę. Pamiętajmy, że wraz ze wzrostem prędkości, w sytuacji nagłego zagrożenia, panowanie nad pojazdem staje się coraz trudniejsze.

– 3 lipca policjanci z ciechanowskiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, dokonywali pomiaru prędkości pojazdów na Alei Niepodległości. Brawurową jazdą wykazała się 46-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego, która przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Kobieta straciła prawo jazdy na 3 miesiące, a za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem – poinformowała asp. Magda Zarembska Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.
Policjanci apelują do wszystkich o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami.














