Ciechanowscy policjanci zatrzymali 48-latka, który podejrzany jest o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej partnerki. Mężczyzna podczas wykonywanych czynności znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.


– W miniony piątek (24 listopada) policjanci z ciechanowskiej komendy zostali wezwani na interwencję związaną z przemocą domową. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że 48-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego od kilku miesięcy znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywa słowami wulgarnymi kobietę, popychał ją i szarpał za włosy. W trakcie interwencji mężczyzna był agresywny, wyzywał policjantów i nie stosował się do wydawanych przez nich poleceń. 48-latek znieważył funkcjonariuszy słowami wulgarnymi. Postępowanie mundurowych w tej sytuacji musiało być stanowcze i zdecydowane. Mężczyzna stwarzał realne zagrożenie dla życia i zdrowia swojej rodziny oraz interweniujących funkcjonariuszy. Został więc obezwładniony, zatrzymany, a następnie osadzony w policyjnej celi – informuje asp. Magda Zarembska Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów znieważenia funkcjonariuszy Policji oraz znęcania nad partnerką. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska