Od 15 lat tworzymy gazetę, która jest głosem mieszkańców naszego regionu. To właśnie 16 września 2005 roku do Państwa rąk trafił zerowy numer Czasu Ciechanowa. Zawsze staramy się być w centrum ważnych wydarzeń, aby potem móc je dla Państwa relacjonować, zarówno w papierowym wydaniu gazety jak i na naszym portalu czy też fanpagu.

Nasz tygodnik jest głosem mieszkańców i zawsze staje po ich stronie. Jesteśmy kroniką życia społecznego, kulturalnego i gospodarczego powiatu ciechanowskiego. Rejestrujemy najważniejsze dla społeczności lokalnej wydarzenia: patriotyczne, religijne, sportowe, edukacyjne, a niekiedy i ogólnopolskie.

Na łamach Czasu Ciechanowa pokazujemy historię żołnierzy Podziemia Antyniepodległościowego. Nasz tygodnik stał się kopalnią wiedzy o tych, o których przez wiele lat kazano nam zapomnieć. 

Jesteśmy dumni, że przez ten czas mogliśmy gościć w domach naszych czytelników. Liczymy, że w kolejnych latach wciąż będziecie Państwo sięgać po „Czas Ciechanowa” i czerpać z niego informację o wydarzeniach z naszego terenu.
Z okazji naszego jubileuszu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Państwu – Drodzy Czytelnicy, za to, że jesteście z nami. Dziękujemy również wszystkim naszym reklamodawcom i partnerom, którzy od lat współtworzą z nami każde wydanie tygodnika Czas Ciechanowa.

 

Zespół Redakcyjny Czasu Ciechanowa

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider