Anna Smolińska została oficjalnie powołana na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Przez ostatni rok zarządzała placówką najpierw jako pełniąca obowiązki dyrektora, a po kilku miesiącach jako zastępca.

– Zarząd Powiatu na ostatnim posiedzeniu, jednogłośnie powołał na stanowisko Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie dotychczasowego Zastępcę Dyrektora Panią Annę Smolińską. Zarządzanie Instytucją Kultury w tak trudnym czasie, rozwijanie działalności Centrum o nowe formy przekazu oraz zmiana wizerunku i otwartość na współpracę, to jedne z wielu argumentów podnoszonych na ostatnim posiedzeniu Zarządu, decydujących o powołaniu Pani Anny Smolińskiej na stanowisko Dyrektora –poinformowało na portalu społecznościowym Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

Anna Smolińska z wykształcenia jest politologiem. Wcześniej pracowała na stanowisku kierownika Wydziału Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w WORD w Ciechanowie. Zaangażowana była w propagowanie i edukację z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto była instruktorem nauki jazdy, egzaminatorem oraz , doradcą ds. bezpieczeństwa przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). W 2018 roku uzyskała mandat Radnej Rady Miasta Ciechanów, startując w barwach Polskiego Stronnictwa Ludowego. Rok później wystartowała w wyborach parlamentarnych jednak nie udało się jej zostać posłem.

 

Mil.

fot. FB/ Starostwo Powiatowe 

Reklama
Tesali
PUZIM-TC-1000x300p
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PUZIM-TC-1000x300p
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
25 lat optyk.cdr
25 lat optyk.cdr
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska