Artykuł promocyjny 

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na letnie biesiadowanie do Ciechanowa. Już 11 sierpnia na Zamkowych Błoniach wystąpią: Afromental, Strachy na Lachy, Classic i Masters. Na odwiedzających czeka moc atrakcji: konkursy, niespodzianki, Strefa Food Truck Party i Strefa Chilloutu!

Tego lata Biesiada Kasztelańska zapisze się w kalendarzu najlepszych imprez w legendarnym mieście nad Łydynią. W iście królewskich okolicznościach, na Zamkowych Błoniach, wystąpią kultowe zespoły polskiej sceny muzycznej: Afromental („Rock&Rolln’ love”, „Zaufaj”), Strachy na Lachy („Dzień dobry, kocham Cię”, „Piła tango”), Classic („Ja dla Ciebie Ty dla mnie”, „Umów się ze mną”) i Masters („Serce do koperty”, „Żono moja”).

Biesiada to nie tylko muzyka

Organizator, czyli marka Kasztelan, zadbała również o wiele innych aspektów gwarantujących udaną zabawę. Na uczestników czeka m.in. atrakcyjna oferta gastronomiczna w postaci Strefy Food Truck Party. Różnorodne menu popu-larnych “restauracji na kółkach” spełni oczekiwania zarówno wielbicieli tradycyjnej kuchni, jak i wytrwanych smakoszy. W Strefie Chilloutu zaś będzie można zregenerować siły i odpocząć przed kolejną dawką scenicznych emocji. Nie zabraknie tu leżaków, schłodzonych napojów, dobrej muzyki i biesiadnej atmosfery.

Konkursy i niespodzianki!

Kasztelan zaprasza na Biesiadę już od godziny 15.00. Pierwsi goście będą mieli okazję wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami – do wygrania wyso-kiej klasy sprzęt elektroniczny! Ponadto w programie imprezy wiele niespo-dzianek i atrakcji, których nie można przegapić. Biesiada Kasztelańska w Ciechanowie to tradycja i święto regionu, które gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie.

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na letnie biesiadowanie!

Więcej informacji:

BiuroPrasowe@worldmedia.pl
Tel. 600 199 913,

Carlsberg Polska jest jednym z trzech największych graczy na rynku piwa w Polsce. Carlsberg Polska warzy piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych
i radosnych stron dorosłego stylu życia. Konsumenci mogą wybierać z szerokiej oferty wielokrotnie nagradzanych marek piw takich jak: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Somersby, Grimbergen, Bosman oraz Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach o wieloletniej tradycji piwowarskiej – w Browarze Okocim
w Brzesku (1845), Browarze Bosman w Szczecinie (1848), i Browarze Kasztelan w Sierp-cu. Łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Firma promuje odpo-wiedzialną konsumpcję alkoholu, angażuje swoich pracowników w wolontariat,
na zasadach wzajemnego poszanowania współpracuje ze swoimi partnerami biznesowy-mi, działa na rzecz obiegu zamkniętego opakowań, a także odpowiedzialnie gospodaruje wodą i energią. Od 2015 roku firma jest dystrybutorem piwa Guinness. Carlsberg Polska jest oddziałem duńskiej firmy Carlsberg działającej od 1847 roku.

Więcej informacji na: www.carlsbergpolska.pl oraz na profilach firmy:
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/carlsbergpolska/
Facebooku https://www.facebook.com/CarlsbergPolska/

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska