W piątek, 9 lutego w całej Polsce ponownie odbędą się protesty rolników. Na blokady można się będzie natknąć również na terenie powiatu ciechanowskiego. Rolnicy sprzeciwiają się wprowadzaniu Zielonego Ładu i napływowi towarów z Ukrainy. Jak twierdzą, polskie zboże traci na wartości przez tańsze, ale gorsze jakościowo, produkty zza wschodniej granicy.

Policjanci z ciechanowskiej jednostki informują, że w najbliższy piątek, 9 lutego, odbędzie się planowany protest rolników, który może przynieść czasowe utrudnienia na drogach miasta i powiatu ciechanowskiego. Wyruszając w drogę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu, albo znaleźć drogi alternatywne.

Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 10.00 :

na drodze krajowej nr 60 Dreglin – Glinojeck,
na drodze krajowej nr 60 Gołymin-Ośrodek – Ciechanów,
na drodze wojewódzkiej nr 616 Grudusk – Ciechanów,
na drodze wojewódzkiej nr 617 Przasnysz – Ciechanów.

– Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów – podkreśla asp. Magda Zarembska Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska