“Ulica komunalna w Ciechanowie przypomina śmietnik. Butelki, puszki, papiery torby foliowe i wiele innych odpadów. Widać to na załącznych zdjęciach przesłanych do naszej redakcji przez jednego z mieszkanców.

” Załączone zdjęcia nie przedstawiają wysypiska śmieci, tylko ulicę położoną w obrębie miasta Ciechanów, w odległości 200 metrów od głównej siedziby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Ciechanowie. Jest to ulica Komunalna. Z tego co mi wiadomo PUK Sp. z o.o. w Ciechanowie to spółka , której jednym z zadań jest utrzymywanie porządku na terenie miasta Ciechanów. Bardzo żałuję, że ta podstawowa usługa wykonywana jest tylko i wyłącznie na prawo od bramy wyjazdowej z siedziby firmy.
W tej sytuacji nie bez winy jest też miasto Ciechanów, które dawno temu mocno zagęściło populacje na tym obszarze, w żaden sposób go do tego nie przygotowując. Brakuje podstawowej infrastruktury ułatwiającej życie mieszkańcom, jak publiczne kosze na śmieci, wiata przystankowa, czy kawałek całego asfaltu o chodniku nie wspominając.
Bardzo łatwo było przesiedlić kilkadziesiąt rodzin, tworząc coś na kształt „kolonii karnej”, ale trudniej wywiązać się z obowiązków dobrego zarządcy i zadbać o podstawowe potrzeby mieszkańców/wyborców” – pisze w wiadomości przesłanej do naszej redakcji czytelnik.

” Proszę pamiętać, że ludzie mieszkają też po lewej stronie od wyjazdu z siedziby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Ciechanowie i proszę o interwencję” – apeluje mieszkaniec Ciechanowa.

 

Czekamy na odpowiedź Przedsiębiortswa Usług Komunlanych w Ciechanowie. 

fot. Czytelnik CC

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska