W okolicach cmentarzy na drogach gminnych wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Od 29 października do 2 listopada na trasie miasto – cmentarz jeździły będą dodatkowe autobusy.

Dla prawidłowej i bezkolizyjnej komunikacji w okresie Wszystkich Świętych w okolicy cmentarzy, jak w poprzednich latach, zmieniona zostanie organizacja ruchu. Mieszkańcy są proszeni o stosowanie się do zmienionych znaków.

Na odcinku pętli miejskiej (ul. Prymasa Tysiąclecia i ul. Prusa), ul. Gostkowskiej (od ronda Meudon do ul. Komunalnej) będzie obowiązywał po obu stronach zakaz zatrzymywania się. Ulica Zamkowa (od ul. Gostkowskiej do ul. Parkowej) będzie jednokierunkowa.

Dla osób, które będą odwiedzać groby na cmentarzu przy ul. Płońskiej zostanie udostępniony parking przy ul. Orylskiej (Szkoła Podstawowa nr 1) oraz na targowicy miejskiej.

Wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na ul. Gostkowskiej, Prymasa Tysiąclecia i Prusa nastąpi 29 października (piątek). Ruch jednokierunkowy na ul. Zamkowej zostanie wprowadzony 31 października (niedziela) o godz. 15:00. Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały do 2 listopada (wtorek).

Na cmentarz komunalny przy ul. Gostkowskiej komunikacją miejską dojechać będzie można już od piątku 29 października, przez cały weekend (31 października i 1 listopada) włącznie, a także we wtorek 2 listopada.

Zakład Komunikacji Miejskiej wprowadzi dodatkowe kursy autobusów na trasie miasto – cmentarz komunalny. Przez 5 dni (29 października – 2 listopada) na trasie Gostkowska Pętla – Gostkowska Cmentarz – Kraszewskiego – 17 Stycznia – 11 Pułku Uł. Leg.– Plac Kościuszki – plac Jana Pawła II – 17 Stycznia – Kraszewskiego – Gostkowska Pętla kursowała będzie LINIA „A”. Kursy będą odbywały się co 15 minut od godz. 8.30 do 16.45.

W dniu 1 listopada zostaną uruchomione dodatkowe linie miejskich autobusów umożliwiające dojechanie na cmentarz komunalny. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej http://www.zkmciechanow.pl/rozklad. Informacja pod numerem telefonu 23 672 23 06.         

Bilety można będzie zakupić u kierowców autobusów oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

źródło: UM 

 

 

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska