Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ciechanowie podobnie jak Miejska Biblioteka Publiczna  włączają się do ogólnopolskiej akcji “Noc Bibliotek”. Wydarzenie odbędzie się dziś, 5 października.

Tegoroczna edycja “Nocy Bibliotek” w PBP odbedzie się pod hasłem “Znajdźmy wspólny język”. W programie znajdzie się m.in. multimedialna prezentacja ulicy 3 Maja w ramach cyklu “Spacerkiem po Ciechanowie”. Odbędzie się również turniej scrabble, inscenizacja bajki “Smok wawelski”. Ponadto można będzie zagrać w gry planszowe oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych dla dzieci. Zaplanowano również pokaz filmu “Ptyś i Bill”.  Noc Bibliotek w PBP rozpocznie się o godz. 15:00 w siedzibie placówki przy ul. Warszawskiej 34. i potrwa do godz. 21:00.

Spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach   “Nocy Bibliotek” odbędą się w dwóch siedzibach. Przewidziano blok tematyczny dla dzieci i blok dla dorosłych. W budynku przy ul. Batalionów Chłopskich 15 o godz. 15.00 najmłodsi spotkają się z autorem lektur Marcinem Koziołem oraz przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji. Wezmą także udział w grze detektywistycznej. Dorośli o godz. 18.00 w Oddziale Zbiorów Naukowych i Regionalnych przy ul. Sikorskiego 7 będą mogli porozmawiać z pisarką Hanną Greń, a o godz. 20.00 wysłuchają koncertu w wykonaniu Sylwestra Domańskiego „Nie pytaj o Polskę”.

red. 

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider