Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ciechanowie podobnie jak Miejska Biblioteka Publiczna  włączają się do ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. Wydarzenie odbędzie się dziś, 5 października.

Tegoroczna edycja „Nocy Bibliotek” w PBP odbedzie się pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. W programie znajdzie się m.in. multimedialna prezentacja ulicy 3 Maja w ramach cyklu „Spacerkiem po Ciechanowie”. Odbędzie się również turniej scrabble, inscenizacja bajki „Smok wawelski”. Ponadto można będzie zagrać w gry planszowe oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych dla dzieci. Zaplanowano również pokaz filmu „Ptyś i Bill”.  Noc Bibliotek w PBP rozpocznie się o godz. 15:00 w siedzibie placówki przy ul. Warszawskiej 34. i potrwa do godz. 21:00.

Spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach   „Nocy Bibliotek” odbędą się w dwóch siedzibach. Przewidziano blok tematyczny dla dzieci i blok dla dorosłych. W budynku przy ul. Batalionów Chłopskich 15 o godz. 15.00 najmłodsi spotkają się z autorem lektur Marcinem Koziołem oraz przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji. Wezmą także udział w grze detektywistycznej. Dorośli o godz. 18.00 w Oddziale Zbiorów Naukowych i Regionalnych przy ul. Sikorskiego 7 będą mogli porozmawiać z pisarką Hanną Greń, a o godz. 20.00 wysłuchają koncertu w wykonaniu Sylwestra Domańskiego „Nie pytaj o Polskę”.

red. 

Reklama
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
agro trans-01
gawax2
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie