Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ciechanowie podobnie jak Miejska Biblioteka Publiczna  włączają się do ogólnopolskiej akcji “Noc Bibliotek”. Wydarzenie odbędzie się dziś, 5 października.

Tegoroczna edycja “Nocy Bibliotek” w PBP odbedzie się pod hasłem “Znajdźmy wspólny język”. W programie znajdzie się m.in. multimedialna prezentacja ulicy 3 Maja w ramach cyklu “Spacerkiem po Ciechanowie”. Odbędzie się również turniej scrabble, inscenizacja bajki “Smok wawelski”. Ponadto można będzie zagrać w gry planszowe oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych dla dzieci. Zaplanowano również pokaz filmu “Ptyś i Bill”.  Noc Bibliotek w PBP rozpocznie się o godz. 15:00 w siedzibie placówki przy ul. Warszawskiej 34. i potrwa do godz. 21:00.

Spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach   “Nocy Bibliotek” odbędą się w dwóch siedzibach. Przewidziano blok tematyczny dla dzieci i blok dla dorosłych. W budynku przy ul. Batalionów Chłopskich 15 o godz. 15.00 najmłodsi spotkają się z autorem lektur Marcinem Koziołem oraz przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji. Wezmą także udział w grze detektywistycznej. Dorośli o godz. 18.00 w Oddziale Zbiorów Naukowych i Regionalnych przy ul. Sikorskiego 7 będą mogli porozmawiać z pisarką Hanną Greń, a o godz. 20.00 wysłuchają koncertu w wykonaniu Sylwestra Domańskiego „Nie pytaj o Polskę”.

red. 

Reklama
baner tablica.cdr
1050x320_ciech_nowosci
baner1
Liceum-Mundurowe-PUL
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
koptrans 2020
Reklama
cicholska
Reklama
bzdz
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
kredyt-mieszkaniowy-01
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
Print
Reklama
fireland
Reklama
zbudujemy dom ciechanow
Reklama
Sushi Ciechanów
sushi-ciechanow