“Najładniejsza Bożonarodzeniowa dekoracja posesji na terenie Gminy Ciechanów 2019/2020” – to nazwa konkursu organizowanego przez wójta gminy Ciechanów. Zgłoszenia będą przyjmowane od 30 grudnia br. do połowy stycznia2020 roku.
– Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszej i najciekawszej dekoracji świątecznej w obrębie całej posesji; Wzbogacenie i uatrakcyjnienie wizerunku Gminy Ciechanów w okresie Świąt Bożego Narodzenia; Promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, mających na celu podkreślenie radosnego nastroju w okresie świąteczno- noworocznym; Zachęcanie mieszkańców gminy do współtworzenia atmosfery Świąt Bożego Narodzenia poprzez dekorowanie swoich posesji ( iluminacje świetlne, choinki itp.) – czytamy w regulaminie konkursu.
W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy, bądź grupa zamieszkująca w budynku wielorodzinnym oraz szkoły i świetlice wiejskie( w przypadku świetlic zgłoszenia dokonuje sołtys wsi) .
Karty zgłoszeniowe oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy Ciechanów jak i w siedzibie przy ul. Fabrycznej 8.
O wynikach zadecyduje komisja konkursowa składająca się z 5 osób powołanych przez Wójta Gminy Ciechanów. Rozstrzygnięcie konkursu obędzie się podczas styczniowej Sesji Rady Gminy Ciechanów. Laureaci otrzymają nagrody finansowe: I nagroda –500zł, II nagroda –300zł, III nagroda –200zł.

Mil.

fot.recreation.com

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider