“Najładniejsza Bożonarodzeniowa dekoracja posesji na terenie Gminy Ciechanów 2019/2020” – to nazwa konkursu organizowanego przez wójta gminy Ciechanów. Zgłoszenia będą przyjmowane od 30 grudnia br. do połowy stycznia2020 roku.
– Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszej i najciekawszej dekoracji świątecznej w obrębie całej posesji; Wzbogacenie i uatrakcyjnienie wizerunku Gminy Ciechanów w okresie Świąt Bożego Narodzenia; Promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, mających na celu podkreślenie radosnego nastroju w okresie świąteczno- noworocznym; Zachęcanie mieszkańców gminy do współtworzenia atmosfery Świąt Bożego Narodzenia poprzez dekorowanie swoich posesji ( iluminacje świetlne, choinki itp.) – czytamy w regulaminie konkursu.
W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy, bądź grupa zamieszkująca w budynku wielorodzinnym oraz szkoły i świetlice wiejskie( w przypadku świetlic zgłoszenia dokonuje sołtys wsi) .
Karty zgłoszeniowe oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy Ciechanów jak i w siedzibie przy ul. Fabrycznej 8.
O wynikach zadecyduje komisja konkursowa składająca się z 5 osób powołanych przez Wójta Gminy Ciechanów. Rozstrzygnięcie konkursu obędzie się podczas styczniowej Sesji Rady Gminy Ciechanów. Laureaci otrzymają nagrody finansowe: I nagroda –500zł, II nagroda –300zł, III nagroda –200zł.

Mil.

fot.recreation.com

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska