Liderem sejmowej listy Komitetu Wyborczego „KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość” w naszym okręgu wyborczym będzie 41-letni przedsiębiorca i analityk finansowy – Paweł Usiądek. Urodził się w Ciechanowie gdzie ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza. Jest także absolwentem socjologii na SGGW w Warszawie, studiował także prawo oraz prawo finansowe na Uniwersytecie Warszawskim. W roku 2020 był szefem sztabu kampanii prezydenckiej Krzysztofa Bosaka, obecnie pełni funkcję
sekretarza sztabu kampanii wyborczej Konfederacji.


Drugi na liście jest Przemysław Waśkowski, szef Nowej Nadziei w naszym okręgu wyborczym. Pracuję w niewielkiej, rodzinnej firmie działającej na terenie Polski i Niemiec oraz jest ojcem dziewięciolatka, którego od 6 lat wychowuję sam. Przemysław Waśkowski złożył już pierwsze obietnice. Jak powiedział – obiecuję – dom, dwa samochody,
trawę i wakacje dla każdego pracującego Polaka.

Trzecia na liście jest kobieta, członkini Konfederacji Korony Polskiej, Katarzyna Szadkowska. Z zawodu jest technikiem rachunkowości. Obecnie jest na trzecim roku studiów na kierunku bezpieczeństwa wewnętrznego specjalizacji zarządzanie kryzysowe. Jak stwierdziła, chce rozliczyć ludzi odpowiedzialnych za covidowe ograniczenia podczas pandemii.

Na konferencji prasowej w Ciechanowie pojawił się lider listy Paweł Usiądek, Marek Tucholski oraz Jerzy Obidziński.

Paweł Usiądek przypomniał, że od nowego roku czeka nas radykalna, największa od 25 lat podwyżka podatków i opłat lokalnych. Zapewnił też, że jeśli zostanie posłem, będzie wspierał Ciechanów i okręg płocko-ciechanowskim.

Jerzy Obidziński, kandydat Konfederacji z powiatu ciechanowskiego jest właścicielem wielopokoleniowego gospodarstwa rolnego położonego w powiecie ciechanowskim, radnym gminnym oraz członkiem Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej. Jest również członkiem Konfederacji Korony Polskiej. Jak powiedział, szczególnie bliskie są mu sprawy rolników.

Marek Tucholski to szef Ruchu Narodowego w Płocku oraz rzecznik Konfederacji w okręgu płockociechanowskim. Startuje z czwartego miejsca. Twierdzi, że Konfederacja ma ideowych ludzi, którzy mogą zmienić Polskę na lepsze.

 

 

 

 

 

 

źródło: Konfederacja Płock 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Baner_20
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Baner_20
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska