W dniu 2 lutego  odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę nadkom. Daniela Ostrowskiego. Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie mł. insp. Zbigniew Andres podziękował za perfekcyjnie pełnioną służbę oraz za godne noszenie munduru.

-Po 38 latach służby na emeryturę odszedł nadkom. Daniel Ostrowski. Podczas wczorajszego spotkania Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Zbigniew Andres w obecności kadry kierowniczej Wydziału Kryminalnego podziękował nadkom. Danielowi Ostrowskiemu za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby – poinformowała podkm. Ewa Brzezińska.
Nadkom. Daniel Ostrowski służbę w Policji rozpoczął w 1983 roku. Przez pierwsze 2 lata pracował w Komendzie Rejonowej Policji w Ciechanowie, następnie przez okres 11 lat związany był z Posterunkiem Policji w Sońsku. W 1996 roku został kierownikiem rewiru dzielnicowych. Od 1998 roku związany był z Wydziałem Kryminalnym. W trakcie pełnienia służby został odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
– Dziękujemy za ogromne pokłady życzliwości, codzienną pomoc oraz profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Życzymy realizacji marzeń oraz zamierzonych celów – dadaje oficer prasowy KPP w Ciechanowie.

red.

fot. KPP Ciechanów

Znajdź nas na FB

Reklama
scena-reklama-v3_5-
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
scena-reklama-v3_5-
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska