27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Jest to rocznica 30-lecia pierwszych wyborów do rad gmin i uchwalenia Ustawy o samorządzie terytorialnym.
Z tej okazji Samorządowcom z mojego okręgu : Starostom, Prezydentom miast, Wójtom i Radnym wszystkich szczebli, w tym trudnym okresie życzę głównie zdrowia. Życzę owocnej pracy dla społeczeństwa. To od Waszych decyzji zależy przyszłość lokalnego społeczeństwa. Państwa decyzje mają wpływ na życie, rozwój i sytuację Polaków. Mają też niebagatelny wpływ na to jaka będzie nasza Ojczyzna. Życzę rozwagi i nie kierowania się doraźnym interesem wizerunkowym, czy politycznym. Wasze decyzje winny być przemyślane i zawsze służyć obywatelom i Polsce. Szanowni Samorządowcy mam duży staż w pracach samorządowych. Dbałość o ludzkie dobro i zrozumienie zwykłego mieszkańca było dla mnie zawsze priorytetem. Zdaję sobie sprawę jak trudna i odpowiedzialna macie pracę, często musicie podejmować trudne decyzje, ale nie mogą one być sprzeczne z interesem społecznym.
Uwierzcie mi to przynosi owoce. To szacunek i wdzięczność waszych wyborów i ogółu obywateli. Waszych sąsiadów. Sąsiadów, którzy w wasze ręce powierzyli los swój i swoich rodzin. Musicie o tym pamiętać i mieć świadomość, że pracujecie dla swojej małej Ojczyzny, a jednocześnie dla całego kraju. To olbrzymia odpowiedzialność.
Jeszcze raz w tym ważnym dla Samorządowców dniu życzę Państwu wszelkiej pomyślności, wytrwałości, rozwagi w pełnieniu zaszczytnej i odpowiedzialnej służbie dla ogółu. Życzę Wam , aby każdy kolejny dzień, był wypełniony szacunkiem i uznaniem wdzięcznych obywateli, dumą z dobrze i uczciwie wykonanej pracy.

                                                                                                                                                                    Poseł na Sejm RP
                                                                                                                                                                   Anna Ewa Cicholska

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska