27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Jest to rocznica 30-lecia pierwszych wyborów do rad gmin i uchwalenia Ustawy o samorządzie terytorialnym.
Z tej okazji Samorządowcom z mojego okręgu : Starostom, Prezydentom miast, Wójtom i Radnym wszystkich szczebli, w tym trudnym okresie życzę głównie zdrowia. Życzę owocnej pracy dla społeczeństwa. To od Waszych decyzji zależy przyszłość lokalnego społeczeństwa. Państwa decyzje mają wpływ na życie, rozwój i sytuację Polaków. Mają też niebagatelny wpływ na to jaka będzie nasza Ojczyzna. Życzę rozwagi i nie kierowania się doraźnym interesem wizerunkowym, czy politycznym. Wasze decyzje winny być przemyślane i zawsze służyć obywatelom i Polsce. Szanowni Samorządowcy mam duży staż w pracach samorządowych. Dbałość o ludzkie dobro i zrozumienie zwykłego mieszkańca było dla mnie zawsze priorytetem. Zdaję sobie sprawę jak trudna i odpowiedzialna macie pracę, często musicie podejmować trudne decyzje, ale nie mogą one być sprzeczne z interesem społecznym.
Uwierzcie mi to przynosi owoce. To szacunek i wdzięczność waszych wyborów i ogółu obywateli. Waszych sąsiadów. Sąsiadów, którzy w wasze ręce powierzyli los swój i swoich rodzin. Musicie o tym pamiętać i mieć świadomość, że pracujecie dla swojej małej Ojczyzny, a jednocześnie dla całego kraju. To olbrzymia odpowiedzialność.
Jeszcze raz w tym ważnym dla Samorządowców dniu życzę Państwu wszelkiej pomyślności, wytrwałości, rozwagi w pełnieniu zaszczytnej i odpowiedzialnej służbie dla ogółu. Życzę Wam , aby każdy kolejny dzień, był wypełniony szacunkiem i uznaniem wdzięcznych obywateli, dumą z dobrze i uczciwie wykonanej pracy.

                                                                                                                                                                    Poseł na Sejm RP
                                                                                                                                                                   Anna Ewa Cicholska

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider