Gmina Sońsk ma być kolejną w powiecie ciechanowskim, w której zostanie reaktywowany posterunek policji – zadeklarował minister Maciej Wąsik podczas sesji Rady Gminy Sońsk. Na razie nie jest znane miejsce gdzie miałby mieć on swoją siedzibę.
Przypomnijmy, w ubiegłym roku po latach przerwy posterunki policji zostały przywrócone w gminie Ojrzeń i gminie Regimin. Pierwszy z nich obejmuje również teren gminy Sońsk, jednak po mimo zauważalnej obecności funkcjonariuszy w terenie, mieszkańcy czują niedosyt i chcą aby na terenie gminy znajdowała oddzielna się placówka.
14 stycznia jednym z tematów jakie poruszył podczas swojego wstąpienia Maciej Wąsik była właśnie reaktywacja posterunku policji.

mil.

Więcej w papierowym wydaniu CC 

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów