3 września 2023 r. na stadionie w Rydzewie odbyły się dożynki Gminy Ciechanów.  Ważnym elementem uroczystości dożynkowej było przekazanie nowego samochodu ratowniczego jednostce OSP Rydzewo, którego dokonali: w imieniu sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Maciej Wąsika – Pan Artur Czapliński – radny sejmiku województwa mazowieckiego, w imieniu Komendanta Głównego PSP gen. brygadiera  Andrzeja Bartkowiaka – Pan Jacek Sokołowski – Radca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

– Naszej Jednostce samochód specjalny z podnośnikiem marki VOLVO. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Ministra Maciej Wąsik oraz do wszystkich osób, które przyczyniły się do pozyskania samochodu dla Naszej Jednostki – podkreślają strażacy z OSP Rydzewo. 

Samochód, który zasilił  jednostkę OSP poświęcił proboszcz parafii w Sulerzyż ks. Krzysztof Kosewski.

 

fot. OSP Rydzewo 

Reklama
Tesali
PUZIM-TC-1000x300p
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PUZIM-TC-1000x300p
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
25 lat optyk.cdr
25 lat optyk.cdr
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska