W miniony weekend rozpoczęły się bezpłatne badania w kierunku osteoporozy dla mieszkanek z terenu powiatu ciechanowskiego w wieku powyżej 40 roku życia.


– To nie tylko szansa na sprawdzenie swojego stanu zdrowia, ale także na zdobycie cennych informacji dotyczących objawów, potencjalnych powikłań oraz czynników ryzyka związanego z osteoporozą. Dodatkowo, każda z Pań miała możliwość skorzystania z bezpłatnych badań wzroku oraz pomiaru poziomu cukru we krwi  – podkreśla Starostwo Powiatowe. 


Przypominamy, że nadal istnieje możliwość zapisania się na bezpłatne badania, które będą dostępne w następujących terminach i lokalizacjach:
27-28 września 2023 roku – Grudusk, parking przy Urzędzie Gminy 
29-30 września 2023 roku – Glinojeck, parking przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej 

– Warto skorzystać z tej unikalnej okazji do zadbania o swoje zdrowie. Program ten zakłada również przekazanie uczestniczkom zaleceń dalszego postępowania. W przypadku nieprawidłowych wyników badań, lekarz udzieli informacji na temat dalszych kroków, zaleci ewentualne pogłębienie diagnostyki, włączenie leczenia, a w razie potrzeby wystawi skierowanie umożliwiające bezpłatną konsultację w poradni specjalistycznej w ramach NFZ – dodaje. 

Zapisy  pod numer 800 806 006 .

Zadanie pn. „Profilaktyka i wczesne wykrywanie osteoporozy wśród kobiet w wieku 40 + w powiecie ciechanowskim współfinansowano ze środków Województwa Mazowieckiego.

 

źródło: Powiat Ciechanowski 

Reklama
1050x320px_GrillKaczka_
previous arrow
next arrow
1050x320px_GrillKaczka_
baner-maj
1050x320
Baner_czas ciechanowa
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
Reklama
cicholska
Reklama
koptrans-2022
Reklama
T4P-2
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
Strony Internetowe Ciechanów