Trzech strażaków z KP PSP w Ciechanowie wzięło udział w XIV Barbórkowym Turnieju Strażaków i Ratowników w Kopalni Soli „Wieliczka” 2025. Odbył się on w minioną sobotę 6 grudnia.


Druhowie zmierzyli się z wymagającą trasą w wyjątkowych, podziemnych warunkach, osiągając metę z imponującym czasem 6:58.90. Tym samym drużyna z Ciechanowa zajęła 41 miejsce na 119 miejsc.
To wydarzenie to nie tylko sprawdzian siły i wytrzymałości, ale też ogrom emocji, zdrowej rywalizacji i braterskiego wsparcia, które towarzyszy strażakom na każdym kroku. Atmosfera turnieju – pełna determinacji, adrenaliny i sportowego ducha – na długo pozostanie w pamięci uczestników. Gratulacje dla naszych reprezentantów za znakomity występ oraz godne reprezentowanie KP PSP w Ciechanowie.

 

fot. gov.pl

Reklama
Baner_czas ciechanowa
previous arrow
next arrow
Baner_czas ciechanowa
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
Reklama
cicholska
Reklama
koptrans-2022
Reklama
T4P-2
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
Strony Internetowe Ciechanów