Cedrob od zawsze stawia na młodą kadrę naukową, dlatego współpracuje z wieloma uczelniami wyższymi w całej Polsce. Przykładem jest owocna relacja z Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt SGGW.


Pod koniec października studenci kierunku Zootechnika studiów stacjonarnych I stopnia (rok 3) oraz studiów stacjonarnych II stopnia (rok 1) Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt SGGW w Warszawie uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do firmy CEDROB S.A.
Jest to największy w Polsce oraz czwarty w Europie producent mięsa drobiowego, piskląt oraz paszy. Firma posiada własne wylęgarnie piskląt, fermy drobiu, wytwórnie pasz oraz zakłady ubojowe, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad produkcją oraz dystrybucją mięsa i jego przetworów. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką jakość oferowanych produktów.
Firma CEDROB S.A. od lat wspiera proces dydaktyczny Wydziału, dzięki czemu studenci po raz kolejny mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką produkcji i działalności firmy oraz zwiedzili kluczowe obiekty należące do spółki, m.in. kurniki (przy zachowaniu niezbędnych zasad bioasekuracji) oraz zakład uboju drobiu. Przedstawiona została studentom oferta praktyk, staży i kariery w CEDROB S.A.
– Corocznie nasze zakłady odwiedzają studenci tej uczelni wraz z kadrą naukową. Jest to dla naszej spółki doskonała okazja do poznania młodych, utalentowanych osób, które mogą w przyszłości zostać pracownikami firmy. Studenci mają natomiast możliwość poznania specyfiki działalności oraz pracy w Cedrob S.A., a także uzyskania szerszej wiedzy o branży mięsnej – informuje Cedrob S.A.
Spotkanie pozwoliło na skonfrontowanie wiedzy pozyskanej na zajęciach dydaktycznych z realiami pracy zawodowej zootechnika.

Fot. Cedrob S.A.

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska