W niedzielę, 15 września ulicami Ciechanowa przejdzie Marsz  pod hasłem: „Zjednoczeni dla życia, rodziny i ojczyzny”. Będzie to kolejna edycja Marszu dla Życia i Rodziny, które odbywają się nie tylko w naszym mieście ale i w całej Polsce. 

Marsz odbędzie się w niedzielę, 15 września. Uczestnicy wyruszą o godz. 15.00 z Placu Jana Pawła II. Następnie ulicą Warszawską, Pl. Kościszki, ul. Grodzką i ul. Ściegennego przejdzie do Kościoła Farnego, gdzie o godz. 16:00 zostanie odprawiona uroczysta msza św. w intencji rodzin i ojczyzny. 

Honorowy patronat nad X Ciechanowskim Marszem dla Życia i Rodziny roztoczył JE ks. Biskup płocki – Szymon Stułkowski oraz Starosta Powiatu Ciechanowskiego – Jan Andrzej Kaluszkiewicz.

Reklama
czas-ciechanowa_v2_1100x335
previous arrow
next arrow
czas-ciechanowa_v2_1100x335
1050x320 (1)
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
Reklama
cicholska
Reklama
koptrans-2022
Reklama
T4P-2
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
Strony Internetowe Ciechanów