( 

– Woda z wodociągu Zalesie nie odpowiada wymaganiom rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz. 2294 ze zm.) – poinformował Urząd Miasta i Gminy Glinojeck 

Administrator ww. wodociągu został zobligowany do poinformowania konsumentów o braku przydatności wody do spożycia i zapewnienia wody o właściwej jakości z innego, zastępczego źródła. wodociąg ww. zaopatruję w wodę wszystkie miejscowości Gminy Glinojeck:

W przypadku braku zaopatrzenia w wodę przez ZGK w Glinojecku, Prezes zwraca się z prośbą, aby mieszkańcy gminy kupowali wodę we własnym zakresie. Zwrot kosztów nastąpi po okazaniu dowodu zakupu.

– Z uwagi na dalszą niezdatność wody do spożycia w naszych wodociągach Ochotnicza Straż Pożarna z Malużyna będzie dostarczać wodę pitną również w poniedziałek 19 lipca 2021 r. od godziny 16:00 do sołtysów wsi (Malużyn, Bielawy, Wola Młocka i Sadek) , u których woda będzie udostępniana dla mieszkańców – informuje OSP Malużyn .
fot. OSP Malużyn
red. 

 

red. 

Znajdź nas na FB

Reklama
baner tablica.cdr
1050x320_ciech_nowosci
baner1
Liceum-Mundurowe-PUL
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
koptrans 2020
Reklama
cicholska
Reklama
bzdz
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
kredyt-mieszkaniowy-01
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
Print
Reklama
fireland
Reklama
zbudujemy dom ciechanow
Reklama
Sushi Ciechanów
sushi-ciechanow