– Dziś wspólnie ze Starostą Ciechanowskim Panią Joanną Potocką-Rak oraz Wicestarostą Stanisławem Kęsikiem podziękowaliśmy mieszkance Ciechanowa za jej odwagę oraz wzorową obywatelską postawę.
Gdyby nie zdecydowana i szybka reakcja Pani Małgorzaty w dniu 6 lipca 2019 roku mogłoby dojść do tragedii – poinformowała kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanów. 
W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie insp. Grzegorza Grabowskiego najserdeczniejsze życzenia oraz list gratulacyjny na ręce Pani Małgorzaty złożył jego I Zastępca mł. insp. Zbigniew Andres.
Komendant w liście gratulacyjnym kieruje słowa uznania dla czynu Pani Małgorzaty:
„Pani czyn stanowi niewątpliwie wsparcie dla działań ciechanowskiej Policji, a wykazana odwaga oraz chęć reagowania stanowią wzór do naśladowania dla całego społeczeństwa.”

Przypomnijmy,  w sobotę 6 lipca około godz. 15:00 w Ciechanowie przy ul. Ściegiennego. Przechodząca obok bloku mieszkanka Ciechanowa usłyszała płacz dziecka a w drzwiach wejściowych wystającą nóżkę dziecka. Zaniepokojona widokiem postanowiła sprawdzić co się stało, gdy dostała się na klatkę schodową zauważyła jak malutkie dziecko samo wchodzi po schodach a na półpiętrze stoi matka. Dziecko straciło równowagę i spadło ze schodów. Gdy matka dziecka nie zareagowała, mieszkanka Ciechanowa natychmiast zaopiekowała się maluchem. Wezwała na miejsce karetkę pogotowia oraz policję. Jak się okazało kobieta była pijana. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kobieta ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 15 miesięczne dziecko trafiło do szpitala a jego nietrzeźwa matka została zatrzymana przez policję.

red.
fot. M. Szyperski

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska