Jak pisał Konstanty Ildefons Gałczyński  „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”.

I tak już od ponad 50 lat tą drogą przemierza 11 par z gminy Opinogóra Górna, które  obchodziły swój  Jubileusz pożycia małżeńskiego. W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Opinogóra Górna w dniu 26.07.2022 r. odbyła się uroczystość  podczas, której  za długoletnie pożycie małżeńskie  parom zostały wręczone okolicznościowe medale.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo: Leszek i Agnieszka Adamscy z Wierzbowa, Janina i Józef Górscy z Wierzbowa, Lucyna i Jerzy Kołakowscy z Opinogóry Górnej, Urszula i Wojciech Kowalscy z Opinogóry Górnej, Zofia i Stefan Krakowscy z Rąbieża, Ewa i Kazimierz Mikłowscy z Władysławowa, Wiesława i Kazimierz Pszczółkowscy z Kołaków-Budzyno, Teresa i Paweł Zakrzewscy z Wierzbowa, Teresa i Janusz Wiśniewscy z Władysławowa,  Danuta i Janusz Krysiak z Władysławowa, Maryla i Jan Leszczyńscy z Dzbonia. Niestety, nie wszystkie odznaczone przez Prezydenta pary mogły uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu. W imieniu Państwa Leszczyńskich medale odebrały córki Pani Ewa Leszczyńska i Pani Anna Leszczyńska-Nadaj.

 

Uroczystego aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Piotr Czyżyk.

Nie zabrakło życzeń, kwiatów, gratulacji oraz okolicznościowego tortu.

Uroczystość uświetnił występ Zespołu Melodia i młodych muzyków z terenu Gminy Opinogóra Górna.

 

Red.

fot. UG Opinigóra Górna 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska