Od dziś tj. 6 maja br. obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie pełni I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Zbigniew Andres. Przypomnjmy, wczo(6 maja) w godzinach wieczornych inspektor Grzegorz Grabowski dotychczasowy komendant KPP w Ciechanowie, poinformował o odejściu z pełnionego stanowiska. W mediach społecznościowych pożegnał się zarówno z mieszkańcami powiatu ciechanowskiego o policjantkami i policjantami. 

“Szanowni Państwo !!!

Bardzo dziękuję za długoletnią współpracę wszystkim Państwu z którymi dane mi było służyć i współpracować pełniąc służbą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Bardzo się cieszę, że mogłem przez ostatnie siedem lat wspólnie z Państwem uczestniczyć w tworzeniu powiatowego systemu bezpieczeństwa.

Dziękuję policjantkom, policjantom i pracownikom Policji za bardzo dobrą nacechowaną profesjonalizmem służbę w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu Ciechanowskiego.

Z dniem 5 maja 2020 roku zakończyłem służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Dziękując życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności

Z wyrazami szacunku

insp. Grzegorz Grabowski”

Oficjalnym powodem rezygnacji z pełnienia funkcji komendanta jest planowane odejście na świadczenie emerytalne. Jak informuje ciechanowska policja   insp. Grzegorz Grabowski został przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, a obowiązki na tym stanowisku od 6 maja pełni I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Zbigniew Andres. 

 

mil. 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska