1 września podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Kraszewie gmina Ojrzeń społeczność szkolna powitała nową dyrektor placówki.
Pełniącą obowiązku dyrektora szkoły została Monika Grzymkowska. Zastąpiła ona na tym stanowisku dotychczasowego szefa placówki Łukasza Kozłowskiego.
Monika Grzymkowska w swoim przemówieniu podziękowała za okazane zaufanie i zapewniła, że dołoży wszelkich starań, by szkoła rozwijała się i była miejscem, do którego wszyscy będą wracać z radością.
Nową szefową placówki powitali również Wójt Gminy Ojrzeń Artur Delura wraz z Sekretarz Annę Wiśniewską, którzy wzięli udział w inauguracji roku szkolnego.
Monika Grzymkowska zna doskonale szkołę gdyż pracowała w niej jak pedagog szkolny i bibliotekarz.
Fot. SP Kraszewo














