Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 58-letni rowerzysta, który wczoraj (22.06) na ul. Ciechanowskiej w Gąsocinie uderzył w pojazd Toyota. Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Za spowodowanie kolizji drogowej oraz jazdę po alkoholu został ukarany mandatami karnymi w kwocie 3600 zł.

W miniony poniedziałek (22.06) około godz. 13.40 dyżurny ciechanowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty na ul. Ciechanowskiej w Gąsocinie. We wskazane miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze, którzy ustalili, że 58-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Toyotą, 44-letniej mieszkance powiatu ciechanowskiego. Badanie alkomatem wykazało w organizmie rowerzysty ponad 2 promile alkoholu. Nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Za spowodowanie kolizji drogowej oraz jazdę po alkoholu mieszkaniec powiatu ciechanowskiego został ukarany mandatami karnymi w kwocie 3600 zł. Kierująca Toyotą była trzeźwa.

Policja przypomina, że bez względu na to, jakim pojazdem się poruszamy, jazda pod wpływem alkoholu lub środków odurzających może doprowadzić do tragedii. Alkohol wpływa na koncentrację, wydłuża czas reakcji oraz zaburza prawidłową ocenę sytuacji na drodze.

Reklamy
1050x320 (1)
previous arrow
next arrow
1050x320 (1)
pansim 1050 xz 320 NA STRONE INTERNETOWĄ    TC 1200x300p
PORTAL(1050X320)
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów