1 sierpnia w środę, okazji 74. rocznicy obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza na wspólne śpiewanie piosenek powstańczych wraz z artystami zaproszonymi przez PCKiSz.
A będą to:
– Arleta Lemańska – wokalistka, aktorka. Ukończyła Państwowe Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Przez lata współpracowała z wieloma teatrami. Do dziś z ogromnym zaangażowaniem pojawia się na estradzie, gdzie pasją maluje słowem śpiewanym, zanurzając się maksymalnie w każdą emocję.
– Wojciech Bardowski – wokalista, bard. Zaprzyjaźniony już z PCKiSz jako juror i dyrektor Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Legionowej. Pierwsze szlify jako baryton zdobywał w Centralnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego, z którym wielokrotnie koncertował w kraju i za granicą. Jest laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej w Brzegu (2010 i 2011). Został wyróżniony ,,Złotym Liściem Retro”, honorową odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” oraz Medalem ,,Pro Patria”. Zapraszamy do wspólnego śpiewania w dniu Powstania Warszawskiego! Początek godz. 20.00 Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny.

Red.