Nabór zgłoszeń na 16. Festiwal Filmowy NNW 2024 otwarty!

16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW ogłosił nabór zgłoszeń na tegoroczną edycję, która odbędzie się w dniach 4-7 października w Gdyni. Filmowcy, widzowie i świadkowie historii spotkają się ponownie na święcie kina opowiadającego o drogach do wolności i bohaterach, którym naszą wolność zawdzięczamy.

Organizatorzy ogłosili nabór do Międzynarodowego Konkursu Filmów Fabularnych, Międzynarodowego Konkursu Filmów Dokumentalnych, Konkursu Dokumentów Polskich i Konkursu Reportaży Radiowych.

Zgłoszenia przyjmowane są ONLINE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na  festiwalowej stronie, dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji oraz przesłać materiały selekcyjne (trailer filmu, fotosy z filmu, zdjęcie autora) na adres mailowy konkurs@festiwalnnw.pl

Organizatorzy zapraszają twórców, producentów, szkoły filmowe oraz dystrybutorów do zgłaszania polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych a także reportaży radiowych do selekcji festiwalowej.

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 31 MAJA 2024 ROKU.

Szczegółowe informacje o konkursach znajdą państwo w zakładkach poszczególnych konkursów na stronie www.festiwalnnw.pl

Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie z REGULAMINEM, w którym zawarte są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.

Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Spotkajmy się jesienią w Gdyni!

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
PAWLOWSKI-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska