Dzisiaj w sali konferencyjnej Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie w ramach cyklu „Biblioteka Otwarta dla Wszystkich” odbędzie się spotkanie z ciechanowianinem Konradem Matuszewskim – architektem wnętrz, magistrem sztuki, absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na co dzień pracującym ze studentami ASP oraz współpracującym z Narodowym Centrum Kultury.
Konrad Matuszewski projektuje wnętrza, wystawy oraz grafiki użytkowe, a także (jak sam o sobie mówi) nieustannie szuka. Na spotkaniu w PBP opowie przybyłym o swojej pracy, podpowie w jaki sposób pracować z architektem oraz udzieli kilku cennych wskazówek odnośnie urządzania wnętrz.
Na spotkanie pn.„Architekt wnętrz – kto to taki?”, którego prelegentem będzie Konrad Matuszewski, Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie zaprasza już 22 listopada o godz. 18.00. Wydarzenie jest bezpłatne.
Źródło fot.: pixabay