W ostatnim czasie na rynku nieruchomości możemy zaobserwować zwiększone zainteresowanie związane z budową domów

Osoby, które planują zainwestować w swoje „cztery ściany”, coraz częściej decydują się na budowę domów w Ciechanowie od podstaw. Przyczyniła się do tego sytuacja związana z pandemią. Podczas kwarantanny w marcu, kwietniu i maju ludzie bardziej zaczęli doceniać korzyści płynące z posiadania domu. Niewątpliwą zaletą oprócz większej liczby metrów nieruchomości jest posiadanie własnej otwartej przestrzeni. Posiadanie własnego terenu wokół domu to komfort dla rodziców, dzieci i zwierząt. W tych trudnych czasach doświadczonych w drugim kwartale 2020 roku wiele osób przekonało się jakie duże znaczenie ma posiadanie „własnego ogródka”. 

Na wzrost zainteresowania opcji budowy domu ma wpływ również sytuacja na rynku pracy. Wiele firm przestawiło tryb pracy pracowników na zdalny. Przedsiębiorstwa zostały zmuszone oddelegować swoich podwładnych do pracy w domach, dzięki czemu został przetestowany system zarządzania na odległość. W dużej mierze efekt okazał się bardzo skuteczny, a zarazem oszczędny. W niektórych przypadkach praca zdalna została wdrożona na stałe. Osoby, które spędzają większość swojego czasu w miejscu zamieszkania, niewątpliwie są bardziej zainteresowane budową domu niż kupnem mieszkania w bloku. 

Kolejny aspekt, który przemawia za inwestowaniem we własną nieruchomość, jest fakt wzrostu cen mieszkań w bloku. Ceny względem poprzednich 5 lat jest dużo wyższa za metr 2 mieszkania w bloku. Sytuacja z wiązana z pandemią nie wpłynęła znacząco na spadek cen.

Budowa domu. Jaka cena?

Biorąc pod uwagę kupno mieszkania i budowę domu w okolicach Ciechanowa, Przasnysza lub Płońska, pada podstawowe pytanie. Jaka jest różnica w cenie? Czy są sposoby na budowę domu w przybliżonych kosztach co kupno nowego mieszkania w bloku?

Firma Zbudujemy-Dom.pl z Ciechanowa odpowiada, że jest to możliwe. Optymalizacja kosztów można uzyskać dzięki powierzeniu inwestycji jednej firmie, która podejmie się budowy domu od początku do końca. Firma Budowlana Zbudujemy-Dom.pl posiada sprawdzone rozwiązania i oferuję budowę domu w cenie 160 tysięcy zł za 100 m2. Cena obejmuje uregulowanie formalności związanych z pozwoleniem na budowę, opracowaniem projektu oraz budową domu od fundamentów po montaż blachodachówki. Niewątpliwą zaletą powierzenia inwestycji jednej firmie jest fakt, że prace budowlane są zaplanowane i przeprowadzane sprawnie. Możliwe jest ustalenie realnego terminu końca inwestycji oraz eliminowanie niedomówień i konfliktów, związane z pracami wielu ekip.

Budowa własnego domu do często inwestycja życia, więc warto skorzystać z oferty doświadczonych firm. Jeśli planujesz budowę własnego domu sprawdź ofertę Zbudujemy-Dom.pl 

Reklama
Tesali
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska