W ostatnią niedzielę, zostało oficjalnie otwarte wielofunkcyjne boisko sportowe w Gąsocinie. To inwestycja od lat wyczekiwana przez mieszkańców. Wartość zadania to blisko 1,4mln.zł. Budowa w większości została sfinansowana ze środków rządowego wsparcia w ramach Polskiego Ładu.

Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: Jarosław Muchowski Wójt Gminy Sońsk, Konrad Wojnarowski Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Waldemar Gebert Przewodniczący Rady Gminy Sońsk, Alicja Brukwicz Radna Gminy Sońsk, Agnieszka Bakalarska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie oraz ks. Ireneusz Cielicki Proboszcz Parafii Gąsocin, który również poświęcił obiekt.


Na ten dzień zaplanowano wiele atrakcji sportowych. Rozegrano pierwsze mecze piłki nożnej oraz tenisa ziemnego. Na początek w meczu piłki nożnej zmierzyli się Państwowa Straż Pożarna w Ciechanowie z drużyną Urzędu Gminy Sońsk, który skończył się wynikiem 4:1 dla strażaków. Rozegrano również Turniej Młodzików, w którym drużyna SP Gąsocin wygrała z APN Olimp. Jednak największą dawkę emocji dostarczył Turniej Dzikich Drużyn, w którym walka toczyła się o Puchar Wójta Gminy Sońsk. Mecz finałowy rozegrały drużyny PKM Produkt i FC Kasztelan z wynikiem 3:2 dla PKM.


Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji. Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich zapewniły pyszne przekąski.


Lim.
Fot. Urząd Gminy Sońsk

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska