Prezydent Krzysztof Kosiński przyznał ciechanowskim sportowcom roczne stypendia oraz nagrody. Otrzymali je zawodnicy, którzy w 2023 r. reprezentowali Ciechanów w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz osiągnęli najwyższe wyniki w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych w ramach Polskich Związków Sportowych. Nagrody otrzymali też trenerzy.

W tym roku ratusz przeznaczył na stypendia sportowe wyższą kwotę niż w ubiegłych latach. Łącznie to prawie 280 tys. zł. Stypendia w wysokości od 200 zł do 2000 zł miesięcznie przyznano 47. osobom z 8 klubów. Ponadto 27 najlepszych zawodników i 18 trenerów z ciechanowskich klubów sportowych otrzymało nagrody na łączną kwotę 30 tys. zł.

Roczne stypendia prezydenta zostały przyznane sportowcom, którzy w 2023 r. reprezentowali Ciechanów w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz osiągnęli najwyższe wyniki w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych w ramach Polskich Związków Sportowych, zgodnie z Systemem Sportu Młodzieżowego.

Przyznane stypendia:
Stypendia wypłacane na okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku w miesięcznej wysokości wskazanej poniżej otrzymali następujący zawodnicy ciechanowskich klubów sportowych:

Zofia Berlińska (CLKS Mazovia) 350 zł
Patryk Bęben (CLKS Mazovia) 800 zł
Marek Gugała (CLKS Mazovia) 400 zł
Wiktoria Grochowska (CLKS Mazovia) 400 zł
Michał Jaworski (CLKS Mazovia) 800 zł
Daria Magdalena Młotkowska (CLKS Mazovia) 300 zł
Nina Poniatowska (CLKS Mazovia) 350 zł
Zuzanna Strusiak (CLKS Mazovia) 250 zł
Marcin Ziółkowski (CLKS Mazovia) 800 zł
Szymon Ziółkowski (CLKS Mazovia) 550 zł
Iga Burda (CLKS Mazovia) 400 zł
Olaf Golon (CLKS Mazovia) 250 zł
Julia Machniewska (CLKS Mazovia) 400 zł
Maciej Dobrosielski (Kolarski Klub Sportowy) 250 zł
Mateusz Dobrosielski (Kolarski Klub Sportowy) 300 zł
Bartosz Łyszkowski (Kolarski Klub Sportowy) 200 zł
Kacper Krygier (KS Ciechan i Sz. Kołecki) 300 zł
Karolina Królikowska (LKS MATSOGI) 350 zł
Szymon Majewski (LKS MATSOGI) 200 zł
Marta Grzegorczyk (CKKK Kyokushin) 200 zł
Szymon Mądry (CKKK Kyokushin) 200 zł
Patrycja Jakubiak (CKKK Kyokushin) 200 zł
Weronika Krzywnicka (CKKK Kyokushin) 200 zł
Gabriela Aleksandra Simińska (CKKK Kyokushin) 200 zł
Alicja Michalak (Ciechanowski Klub Bokserski) 250 zł
Jakub Sumiła (Ciechanowski Klub Bokserski) 250 zł
Karolina Andrzejczyk (TKKF PROMYK) 300 zł
Alicja Laskowska (TKKF PROMYK) 400 zł
Katarzyna Płoska (TKKF PROMYK) 300 zł
Rafał Płoski (TKKF PROMYK) 350 zł
Nikodem Gorczyński (TKKF PROMYK) 350 zł
Pierwszoligowi zawodnicy Juranda otrzymali stypendia w łącznej wysokości 149,5 tys. zł, które będą wypłacane do końca maja (tj. do końca rozgrywek II rundy LC ZPRP) w miesięcznej wysokości wskazanej poniżej. Utrzymanie się w Lidze Centralnej lub awans drużyny pozwoli na utrzymanie stypendiów do końca roku.

Piotr Budzich (CKS JURAND) 2000 zł
Sebastian Dobrzyniecki (CKS JURAND) 1800 zł
Mateusz Fuksiński (CKS JURAND) 2000 zł
Kamil Karczewski (CKS JURAND) 1800 zł
Andrzej Kosik (CKS JURAND) 1800 zł
Adam Lewkowicz (CKS JURAND) 1800 zł
Dominik Mierzwicki (CKS JURAND) 2000 zł
Adam Mirzejewski (CKS JURAND) 1700 zł
Jakub Olszewski (CKS JURAND) 2000 zł
Piotr Ruszkowski (CKS JURAND) 1800 zł
Damian Rutkowski (CKS JURAND) 1800 zł
Marcin Smolarek (CKS JURAND) 2000 zł
Wiktor Urbański (CKS JURAND) 2000 zł
Piotr Wiszowaty (CKS JURAND) 1400 zł
Tomasz Wiśniewski (CKS JURAND) 2000 zł
Bartosz Wojdak (CKS JURAND) 2000 zł
Ponadto prezydent Ciechanowa przyznał jednorazowe nagrody 27. zawodnikom oraz 18. trenerom lokalnych klubów sportowych.

Nagrodzeni zawodnicy:
Alicja Laskowska (TKKF PROMYK) 500 zł
Karolina Andrzejczyk (TKKF PROMYK) 500 zł
Nikodem Górczyński (TKKF PROMYK) 500 zł
Karolina Królikowska (LKS MATSOGI) 500 zł
Szymon Majewski (LKS MATSOGI) 500 zł
Natalia Kaźmierczak (LKS MATSOGI) 500 zł
Patrycja Jakubiak (CKKK) 500 zł
Gabriela Aleksandra Simińska (CKKK) 500 zł
Szymon Mądry (CKKK) 500 zł
Damian Rutkowski (CKS JURAND) 500 zł
Franciszek Ptaszkiewicz (Kolarski Klub Sportowy) 500 zł
Mateusz Łyszkowski (Kolarski Klub Sportowy) 500 zł
Błażej Mańkowski (Kolarski Klub Sportowy) 500 zł
Paweł Smoliński (Klub Sportowy) 500 zł
Maciej Ćwiek (Ciechanowski Klub Modelarski) 500 zł
Oliwier Chrzanowski (Ciechanowski Klub Modelarski) 500 zł
Jan Matras (Ciechanowski Klub Modelarski) 500 zł
Iga Burda (CLKS MAZOVIA) 500 zł
Michał Jaworski (CLKS MAZOVIA) 500 zł
Marcin Ziółkowski (CLKS MAZOVIA) 500 zł
Marek Gugała (CLKS MAZOVIA) 500 zł
Szymon Ziółkowski (CLKS MAZOVIA) 500 zł
Patryk Bęben (CLKS MAZOVIA) 500 zł
Szymon Ogonowski (MAZOVIA PROACTIV) 500 zł
Alicja Michalak (Ciechanowski Klub Bokserski) 500 zł
Jakub Sumiła (Ciechanowski Klub Bokserski) 500 zł
Mateusz Lesiński (UKS K.O.WADŁO) 500 zł
Nagrodzeni trenerzy:
Ireneusz Pepłowski (CLKS MAZOVIA) 1000 zł
Wojciech Gesek (CLKS MAZOVIA) 1000 zł
Bartosz Ostrowski (CLKS MAZOVIA) 1000 zł
Patryk Słowikowski (CLKS MAZOVIA) 1000 zł
Zbigniew Czajkowski (CKS JURAND) 1000 zł
Piotr Gruszczyński (APN Olimp) 1000 zł
Michał Korzybski (LKS MATSOGI) 1000 zł
Michał Rząsiński (LKS MATSOGI) 1000 zł
Adam Miśkiewicz (CKKK) 500 zł
Wojciech Gołębiewski (CKKK) 500 zł
Arkadiusz Smółka (Klub Sportowy Ciechan) 1000 zł
Michał Garstka (Ciechanowski Klub Bokserski) 1000 zł
Wiktor Piotrowski (TKKF PROMYK) 1000 zł
Paweł Nałęcz (TKKF PROMYK) 1000 zł
Stanisław Grabowski (Kolarski Klub Sportowy) 1000 zł
Jakub Ogonowski (MAZOVIA PROACTIV) 1000 zł
Krzysztof Kaczorowski (Ciechanowski Klub Modelarski) 500 zł
Łukasz Bieńkowski (UKS K.O.WADŁO) 1000 zł

 

źródło:UM

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska