Przynajmniej do końca sezonu w niebiesko-biało-czerwonych barwach zagra prezes Piotr Serbista!

To niecodzienna sytuacja na parkietach pierwszej ligi. Prezes klubu wrócił do treningów i przynajmniej do końca sezonu 2020/2021 będzie w kadrze Juranda. Decyzja została podjęta w porozumieniu z trenerem Dariuszem Molskim, który potrzebuje większego pola manewru na rozegraniu. – Prezes swoim doświadczeniem i umiejętnościami bardzo nam pomoże w kluczowych meczach sezonu. Piotrek na pewno nie zapomniał jak się gra. Walczymy o wysokie cele. Wszystkie ręce na pokład! – powiedział trener Molski.

– Kiedy trener Molski zadzwonił z pytaniem, czy pomogę zespołowi w drugiej rundzie, nie wahałem się ani chwili! Za mną już pierwszy trening po powrocie. Czuję się dobrze i będę w stanie pomóc zespołowi. Dla tego klubu zrobię wszystko! – powiedział prezes Serbista, który ostatni mecz w Jurandzie zagrał w październiku 2017 roku z TS Siemiatycze.

Piotr Serbista zadebiutuje w wyjazdowym meczu 10 kwietnia z rezerwami Azotów Puławy. Przypomnijmy, że po rozegraniu 14 kolejek I ligi grupy C ciechanowska drużyna plasuje się na szóstym miejscu z dorobkiem 24 punktów.

 

źródło: jurandciechanow.pl

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska