Już w najbliższą niedzielę, 25 września, Klub Sportowy Ciechan zaprasza na wydarzenie sportowe pod nazwą Pożegnanie lata wśród natury.

– Jest to pierwsza w historii naszego Klubu impreza sportowa, której celem jest promocja aktywności fizycznej na terenach Lasów Państwowych, które są partnerem naszego wydarzenia, oraz promocja naszego Klubu, a szczególnie sekcji lekkiej atletyki, która powstała pod koniec roku 2021, a prowadzi ją trener Zbigniew Majewski, znany i szanowany ciechanowski szkoleniowiec – informuje Łukasz Gąsiorowski prezes oraz trener rugby Klubie Sportowym Ciechan i Szymon Kołecki.
Organizatorzy do udziału w wydarzeniu zapraszają wszystkich miłośników biegania, zarówno osoby indywidualne, jak i całe rodziny, a szczególnie dzieci już od 6 roku życia.
– Jako organizatorzy zapewniamy medale pamiątkowe dla wszystkich uczestników, statuetki dla osób zajmujących miejsca 1-3 w poszczególnych grupach wiekowych, oraz ognisko na koniec wydarzenia – podkreśla prezes Łukasz Gąsiorowski.
Warunkiem udziału w zawodach jest zgłoszenie swojego uczestnictwa za pomocą formularza rejestracyjnego, który jest dostępny na pod linkiem: https://www.facebook.com/ksciechankolecki

Jednak to nie wszystkie atrakcje, jak podkreśla Łukasz Gąsiorowski – w ramach promocji działalności Lasów Państwowych oraz pracy Nadleśnictwa Ciechanów, weźmiemy też udział w spacerze z leśnikiem.

Znajdź nas na FB

Reklama
www
Z4ioDDNw
1050x320 a
scena-reklama-v3_5-
rudnik
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
www
Z4ioDDNw
1050x320 a
scena-reklama-v3_5-
rudnik
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
teletronik
Reklama
1A_undersitlai_320x640
1A_undersitlai_320x640
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie