Kadra ciechanowskiego zespołu będzie jedną z najmłodszych w pierwszej lidze. Spośród zawodników znaczących odszedł jedynie Rafał Chełmiński.

Z szerokiej kadry ubyli ponadto: Arkadiusz Chyliński, Przemysław Miedzowski, Michał Pająk i Dominik Morawski. Do zespołu dołączyli za to Sławomir Dmowski (Trójka Ostrołęka) i Damian Kurowski (Sambor Tczew).

– Większość młodych chłopaków wybrała studia w Ciechanowie i mimo propozycji z innych klubów, postanowiła nadal reprezentować Juranda, co bardzo mnie cieszy. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie zwycięstw na parkietach pierwszej ligi będzie więcej. Zachęcam naszych sympatyków do kibicowania tej drużynie, bo naprawdę warto. Planem minimum będzie utrzymanie w rozgrywkach – powiedział prezes Piotr Serbista.

– W dalszym ciągu jest to bardzo młody zespół, ale rok grania w pierwszej lidze zaowocował większym doświadczeniem i wzrostem poziomu sportowego – dodał trener Arkadiusz Chełmiński.

Kadra seniorów Juranda Ciechanów na sezon 2019/2020:

Bramkarze: Adam Mirzejewski, Damian Zjadewicz, Damian Skowroński

Rozgrywający: Patryk Dębiec, Andrzej Kosik, Sebastian Dobrzyniecki, Dominik Staniszewski, Damian Kurowski, Dawid Potępa, Damian Tobolski, Igor Stępkowski, Hubert Malinowski

Skrzydłowi: Piotr Ruszkowski, Bartosz Smoliński, Krzysztof Szuba (kapitan), Mariusz Balcerzak, Damian Rutkowski, Piotr Wiszowaty

Obrotowi: Sławomir Dmowski, Michał Królikowski, Mariusz Olszewski

źródło: jurandciechanow.pl

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska