W miejskiej hali sportowej przy ul. 17 Stycznia w dniach 22-24 października odbędzie się Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Mazovia Masters Cup 2021. Zawody od kilku lat należą do najliczniej obsadzonych w Europie Środkowej. W tym roku udział zapowiedziało ponad pół tysiąca zawodników.

Międzynarodowy turniej sportów walki odbędzie w Ciechanowie odbędzie się już po raz piętnasty. Od 2007 r. jesienią do miasta przyjeżdżają najlepsi zawodnicy Taekwon-do z wielu państw. W XV edycji turnieju planowany jest udział około 500 zawodników, którzy przyjadą z Gruzji, Szwecji, Łotwy oraz całej Polski.

Ciechanów, oprócz licznej grupy młodych adeptów, będzie reprezentowała m.in. Karolina Królikowska, która otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski Juniorek  na listopadowe Mistrzostwa Europy w hiszpańskiej La Nucia.

W najbliższy piątek (22 października) w godzinach popołudniowych odbędzie się rejestracja i ważenie zawodników. Dzień później (sobota 23 października) między godz. 9.00 a 13.00 rywalizować będą seniorzy, seniorzy starsi, juniorzy, juniorzy młodsi. Oficjalne otwarcie zawodów nastąpi 23 pażdziernika (w sobotę) o godz. 13.00. Po uroczystościach do godz. 18.00 kontynuowane będą starty. Dekoracje odbędą się w trakcie zawodów   

W niedzielę 24 października od godz. 9.00 do 18.00 będą trwały zawody dzieci, młodzików, juniorów młodszych i juniorów.

Zawody przy wsparciu Urzędu Miasta współorganizuje MOSiR Ciechanów oraz Polski Związek Taekwon-do Urząd Miasta. Ich organizację umożliwił też Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy.

red/UM

fot. UM

 

 

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska