Policjanci z ciechanowskiej komendy zatrzymali agresywnego mężczyznę. 45-latek najpierw uczestniczył w domowej awanturze, a potem znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyzna usłyszał zarzuty zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.


– Wczoraj (18.09) oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie Ciechanowa. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że sprawcą awantury jest jej 45-letni syn, który będąc pod wpływem alkoholu krzyczał i wyzywał kobietę. Ponadto mężczyzna zniszczył meble w mieszkaniu – relacjonuje asp. Magda Zarembska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. 

Jednak na tym nie poprzestał

W trakcie interwencji 45-latek zaczął zachowywać się agresywnie także wobec funkcjonariuszy. Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia, odmówił poddania się badaniu stanu trzeźwości. Znieważył mundurowych, wyzywając ich słowami wulgarnymi, groził policjantom pozbawieniem życia. Podczas obezwładniania mężczyzna szarpał się, odpychał funkcjonariuszy, nie przestając wykrzykiwać gróźb. Pomimo obezwładnienia i kajdanek, mężczyzna kładł się na ziemię utrudniając policjantom wykonywanie czynności, uderzał głową w ścianę. Reakcja interweniującego patrolu była natychmiastowa. 45-letni ciechanowianin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – dodaje. 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz kierowania wobec nich gróźb karalnych. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska