Wczoraj we wczesnych godzinach porannych w Ciechanowie doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Kierowca podróżował autem bez zgody i wiedzy jego właściciela. 

–  Do zdarzenia drogowego doszło w minioną niedzielę 12 stycznia  około godz. 06:45 na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Kierujący Toyotą Yaris stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny powodując jego złamanie  poinformowała podkom. Ewa Brzezińska. 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR z JRG Ciechanów zastał samochód osobowy Toyota Yaris, który uderzył w słup energetyczny. Obecni na miejscu zdarzenia świadkowie poinformowali KDR, że pojazdem podróżowało 5 osób. Z pojazdu na ulicę wyciekły płyny eksploatacyjne. Uszkodzeniu uległ słup energetyczny, linia nie została zerwana. Jedna osoba zakleszczona w pojeździe – strażacy użyli sprzętu hydraulicznego żeby wykonać do niej dostęp a następnie ewakuować ja z pojazdu. KDR zadysponował Pogotowie Energetyczne i polecił zabezpieczyć miejsce zdarzenia, odłączyć akumulator, udzielić KPP poszkodowanym. Po przybyciu ZRM udzielono pomocy w transporcie poszkodowanych do karetek. Po badaniach dwie osoby zostały zabrane do SOR w Ciechanowie – relacjonuje mł. kpt. Damian Kołpaczyński z KP PSP w Ciechanowie. 

Jak poinformowała podkom. Ewa Brzezińska w szpitalu  od uczestników zdarzenia została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Ponadto  policjanci ustalili iż  mężczyzna spowodował zdarzenie drogowe nie swoim autem, które zabrał bez
zgody i wiedzy właściciela. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

lim. 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider