Wczoraj we wczesnych godzinach porannych w Ciechanowie doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Kierowca podróżował autem bez zgody i wiedzy jego właściciela. 

–  Do zdarzenia drogowego doszło w minioną niedzielę 12 stycznia  około godz. 06:45 na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Kierujący Toyotą Yaris stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny powodując jego złamanie  poinformowała podkom. Ewa Brzezińska. 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR z JRG Ciechanów zastał samochód osobowy Toyota Yaris, który uderzył w słup energetyczny. Obecni na miejscu zdarzenia świadkowie poinformowali KDR, że pojazdem podróżowało 5 osób. Z pojazdu na ulicę wyciekły płyny eksploatacyjne. Uszkodzeniu uległ słup energetyczny, linia nie została zerwana. Jedna osoba zakleszczona w pojeździe – strażacy użyli sprzętu hydraulicznego żeby wykonać do niej dostęp a następnie ewakuować ja z pojazdu. KDR zadysponował Pogotowie Energetyczne i polecił zabezpieczyć miejsce zdarzenia, odłączyć akumulator, udzielić KPP poszkodowanym. Po przybyciu ZRM udzielono pomocy w transporcie poszkodowanych do karetek. Po badaniach dwie osoby zostały zabrane do SOR w Ciechanowie – relacjonuje mł. kpt. Damian Kołpaczyński z KP PSP w Ciechanowie. 

Jak poinformowała podkom. Ewa Brzezińska w szpitalu  od uczestników zdarzenia została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Ponadto  policjanci ustalili iż  mężczyzna spowodował zdarzenie drogowe nie swoim autem, które zabrał bez
zgody i wiedzy właściciela. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

lim. 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider