O dużym szczęściu może mówić 16 -letnia mieszkanka powiatu ciechanowksiego, która w miniony piatek została potrącona na pzrejściu dla pieszych.

– W dniu 10 stycznia 2020 roku w miejscowości Glinojeck na ul. Płockiej doszło do zdarzenia drogowego, gdzie 16 – letnia mieszkanka powiatu
ciechanowskiego została potracona na przejściu dla pieszych. Ciechanowscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 10 stycznia 2020 roku około godz. 16:35 w Glinojecku na ul. Płockiej. Kierowca pojazdu marki VW Caddy
jadąc w kierunku Ciechanowa na przejściu dla pieszych potrącił 16 – letnią dziewczynę, która w wyniku zderzenia z samochodem z urazem twarzy została przetransportowana do szpitala.  Kierowcy VW 36 – letniemu mieszkańcowi Przasnysza policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny – relacjonuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP w Ciechanowie. 
Ponadto policja przypomina, że siadając za kierownicą pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz o rozwadze. Zachowujmy szczególną ostrożność, zasadę ograniczonego zaufania oraz pamiętajmy o niechronionych uczestnikach ruchu drogowego czyli pieszych i rowerzystach. Ceną za nasz pośpiech, brak uwagi może być ludzkie życie.

lim. 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider