O duzym szczęściu może mówić kobieta, która wczoraj, 6 stycznia została potrącona na przejściu dla piszych. Do zdarzenia doszło w Ciechanowie na ul. Sikorskiego  ok. godz. 20.00.  Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.
– Ciechanowscy Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zaistniałego zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godz.
20:00 w Ciechanowie na ul. Sikorskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Opel Vectra 30 – letni mężczyzna jechał ul. Armii Krajowej od strony ul. Pułtuskiej i skręcając w prawo w ulicę Sikorskiego nie zauważył wchodzącej na zielonym świetle na przejście dla pieszych kobiety. Doszło do jej potrącenia. 59- letniej kobiecie policjanci udzielili pomocy przedmedycznej. Potrącona kobieta przytomna trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Prowadzącemu auto zatrzymano prawo jazdy – informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP w Ciechanowie. 
Ponadto policja przypomina, że kierowca, który zbliża się do przejścia dla pieszych, powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemuznajdującemu się na przejściu.

mil. 

fot. Policja

 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider