Wczoraj w policjanci podjęli interwencję wobec nietrzeźwego kierującego. 27-latek z pow. płońskiego mając prawie promil alkoholu w organizmie oraz pomimo trzech sądowych zakazów jechał samochodem. Ponadto posiadał narkotyki.

– Wczoraj po godzinie 21:00 na terenie gminy Glinojeck w miejscowości Stary Garwarz policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku zauważyli pojazd marki Fiat Punto, który w sposób podejrzany poruszał się po drodze. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 27-letni mieszkaniec pow. płońskiego. Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu, w związku z czym został przebadany alkomatem. Okazało się, iż miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 27-latek posiada aż trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności, funkcjonariusze znaleźli przy 27-latku substancje zakazane w postaci białego proszku. Wstępne badanie wykazało, że znaleziona substancja to amfetamina – informuje kom. Jolanta Bym, rzecnik prasowy KPP w Ciechanowie. 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

red.

 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
scena-reklama-v3_5-
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
scena-reklama-v3_5-
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska