Funkcjonariusze z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę w miejscowości Wielgołęka. 32-letni kierowca audi miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Strażnicy graniczni uniemożliwili odjazd nietrzeźwemu kierowcy do czasu przyjazdu Policji.

– Do zatrzymania doszło wczoraj około godz. 14:00 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Wielgołęka. Funkcjonariusze z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej  poruszali się samochodem drogą krajową nr 60. W pewnym momencie zostali wyprzedzeni przez kierowcę Audi, który jechał w kierunku Ciechanowa. Po przejechaniu kilku metrów kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, uderzył w barierki ochronne oraz znak drogowy. Gdy funkcjonariusze podeszli do kierowcy tego pojazdu wyczuli od niego alkohol. Wtedy powiadomili Policję a sami przypilnowali aby mężczyzna nigdzie już nie odjechał. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 32-letni mieszkaniec pow. płońskiego miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 32-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty – relacjonuje kom. Jolanta Bym, oficer prasowy KPP w Ciechanowie. 

Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności , zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz wysoka nawiązka pieniężna.

red. 

Znajdź nas na FB

Reklama
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
agro trans-01
gawax2
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie