W miniony weekend policjanci ciechanowskiej komendy Policji zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących a dwóch z nich dodatkowo posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych
– W dniu 10 października ok. godz. 15:50 na ul. Sienkiewicza patrol ruchu drogowego wezwany przez czujnego obywatela, zatrzymał 66 – letniego kierowcę Opla, którego poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wskazał dwa promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się że posiada on aktywny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy – relacjonuje podkom. Ewa Brzezińska. 
Tego samego dnia ok. godz. 18:45 na ul. Bielińskiej w Ciechanowie mundurowi zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego.

– Badanie wskazało, że 39 – letni kierowca Citroena ma ponad dwa promila alkoholu w organizmie. Nastepnego dnia, tj. 11 października ok. godz. 1:40 na drodze krajowej K60 w miejscowości Watkowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault. Kierujący tym autem – 24 letni mieszkaniec Ciechanowa znajdując się w stanie po spożyciu alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował. Z uwagi na odniesione obrażenia został przewieziony do szpitala. Ponadto kierował on samochodem wbrew orzeczonym zakazom Sądu Rejonowego. Wszyscy trzej mężczyźni poniosą odpowiedzialność za swoje zachowanie – informuje rzecznik prasowy KPP w Ciechanowie. 
Policja ciągle apeluje o zachowanie trzeźwości prowadząc pojazd oraz przestrzeganie przepisów prawa.

red.

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider