Ciechanowska Policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w wyniku którego zmarł 36-letni mieszkaniec Płońska. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Niechodzkiej.   

-Ciechanowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego w wyniku, którego zmarł 36-letni mieszkaniec Płońska. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący samochodem toyota avensis poruszał się ul. Niechodzką w kierunku ulicy Mazowieckiej, natomiast kierująca samochodem bmw jechał ulicą
Mazowiecką w kierunku ulicy Płockiej. Na skrzyżowaniu tych ulic doszło do zderzenia się pojazdów. Do szpitala została przewieziona 30-letnia mieszkanka Ciechanowa oraz 36-letni mieszkaniec Płońska. Mężczyzna został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w pobliżu miejsca zdarzenia na terenie prywatnej posesji. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał w organizmie ponad promil. Kobieta na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń ciała, natomiast 36-latek następnego dnia zmarł w szpitalu. Trwają czynności policji i prokuratury w tej sprawie – relacjonuje kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie.  Ciechanowska policja zwraca się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze.

red.

fot. KP PSP Ciechanów