Ciechanowscy policjanci kilka minut po zdarzeniu zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu. Pijany mężczyzna najpierw wszczął awanturę w mieszkaniu swojej matki, a chwilę później zbiegł ze skradzionym łupem. W trakcie ucieczki 23-latek uszkodził drzwi wejściowe do klatki schodowej budynku wielorodzinnego. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W minioną sobotę (14.10) w nocy ciechanowscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową do jednego z mieszkań w Ciechanowie. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej pijany syn awanturuje się i niszczy meble w mieszkaniu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Mundurowi ustalili, że syn zgłaszającej, po tym jak wszczął awanturę domową, ukradł telefon jej znajomej, która przebywała w mieszkaniu, a następnie uciekł. Właścicielka telefonu oszacowała wartość skradzionego telefonu na 2 000 zł. W trakcie ucieczki 23-latek kopiąc w drzwi wejściowe do klatki schodowej, uszkodził je.

Już kilka minut po zdarzeniu policjanci zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Kiedy mężczyzna dostrzegł funkcjonariuszy, po raz kolejny próbował uciec. Dzięki szybkim i skutecznym działaniom mundurowych mężczyzna został zatrzymany. 23-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradziony telefon.

 

źródło:KPP Ciechanów

Znajdź nas na FB

Reklamy
pansim 1050 xz 320 NA STRONE INTERNETOWĄ TC 1200x300p
previous arrow
next arrow
pansim 1050 xz 320 NA STRONE INTERNETOWĄ    TC 1200x300p
naglowekok
1050x320_przygoda
baner-lipiec
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów