Policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

W sobotę wieczorem około godz. 19:30 w miejscowości Gołotczyzna na ul. Ciechanowskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej renaulta. 36– letni kierujący, mieszkaniec Ciechanowa, przekroczył dozwoloną prędkość o 52km/h w terenie zabudowanym. 36 – latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych.

Również w sobotę pół godziny później w tym samym miejscu policjanci zatrzymali 21 – letniego kierującego bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 52km/h w terenie zabudowanym w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy oraz otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że od 1 stycznia kierowców obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Przepisy, które weszły w życie, są bardziej surowe wobec piratów drogowych, pod kątem kwot mandatów, za najpoważniejsze wykroczenia drogowe.

 

źródło: KPP Ciechanów

fot. pixaby

 

 

treść

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska