Policjanci zatrzymali pijanego 31-latka, który spał na klatce schodowej jednego z bloków w Ciechanowie. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. Kilka dni wcześniej 31-latek również będąc pijany, uszkodził zaparkowany pojazd należący do mieszkanki powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

– W miniony wtorek (17.10) ciechanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie śpiącym na klatce schodowej jednego z bloków w Ciechanowie. Skierowani na miejsce policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zastali pijanego 31-letniego ciechanowianina. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie – poinformowała asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.  – Ten sam 31-latek kilka dni wcześniej również został zatrzymany przez ciechanowskich funkcjonariuszy, po tym, jak uszkodził samochód mieszkanki powiatu ciechanowskiego. O całym zdarzeniu mundurowi zostali poinformowani przez właścicielkę uszkodzonej toyoty. Zgłaszająca widziała, jak mężczyzna uderza pięścią w jej zaparkowane auto w wyniku czego doszło do uszkodzenia tylnej lampy. Straty oszacowano na ponad 2000 zł. Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę kilka minut po zdarzeniu, gdy przechodził przez jezdnię na czerwonym świetle – dodaje asp.  Zarembska. 

31-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego usłyszał już dwa zarzuty: posiadania środków odurzających i uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie.

 

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska