W Ujazdówku na terenie gminy Ciechanów powstanie  Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Ujazdówku. W piąyek, 19 stycznia br. podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Wójta Gminy Ciechanów Stefana Pawłowskiego w Urzędzie Gminy została zaprezentowana koncepcja tego obiektu.  


Obiekt będzie podzielony na strefy, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Z myślą o najmłodszych powstanie plac zabaw, strefa sportowa dla młodzieży m.in.(skatepark, boisko wielofunkcyjne),natomiast z tężni solankowej i terenów rekreacyjnych z pewnością skorzystają osoby, które będą chciały się zrelaksować. Obiekt będzie do dyspozycji całych rodzin, gdzie każdy będzie mógł spędzić miło i aktywnie czas na świeżym powietrzu. Powstanie również scena i mini amfiteatr, które będą miejscem wydarzeń kulturalnych i animacji integrujących mieszkańców gminy Ciechanów. 


Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Ujazdówku to pierwszy taki obiekt w Gminie Ciechanów, który będzie łączył wiele funkcji sportowo – rekreacyjnych oraz służył wszystkim mieszkańcom. Już w tym roku, na bazie koncepcji, zrealizowane zostaną prace projektowe, a następnie rozpocznie się realizacja przy udziale środków zewnętrznych, o które Gmina aktywnie zabiega – informuje wójt Gminy Ciechanów Stefan Pawłowski. 

Podczas konferencji prasowej włodaż gminy przedstawił również informacje o bieżących działaniach inwestycyjnych, ogłoszonych przetargach na remont i rozbudowę dróg oraz poinformował o inwestycjach, które planowane są w najbliższym czasie, a o których będziemy informować na bieżąco. 

 

Więcj w papierowym wydaniu Czasu Ciechanowa 

 

fot. UG Ciechanów

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze2
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska