W niedzielę, 30 maja na terenie Ciechanowa odbędzie się ogólnopolska coroczna zbiórka krwi organizowana przez motocyklistów. Krew będzie można oddawać na terenie szpitala. Motoserce zostało objęte patronatem prezydenta miasta.

Głównym celem Motoserca jest propagowanie idei krwiodawstwa. Akcja odbywa się od 2009 r. corocznie na terenie całego kraju. W ramach Motoserca do tej pory zebrano już ponad 33 tysiące litrów krwi. Akcja jest organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych MOTOSERCE. Głównym organizatorem tegorocznej akcji w Ciechanowie jest Klub Motocyklowy Steel Roses MC Poland.

Tak jak w ubiegłym roku, krew będzie można oddawać w specjalnym punkcie Centrum Krwiodawstwa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 (teren szpitala). W celach zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa oddającym krew obowiązuje telefoniczna rejestracja. Rejestracja telefoniczna osób chętnych do wzięcia udziału w akcji jest możliwa codziennie w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu 515 185 496.

Każda zarejestrowana osoba będzie mogła stawić się do oddania krwi o wyznaczonej dla siebie godzinie w dniu 30 maja 2021 r. Na wszystkich biorących udział w akcji czekają upominki.

Ci, którzy nie zdążą z rejestracją przed 30 maja lub z innych powodów w tym czasie nie będą mogli być zakwalifikowani do oddania krwi, mogą bez konieczności rejestracji zgłosić się do Punktu Krwiodawstwa z hasłem MOTOSERCE także w późniejszym terminie.

 

 

źródło: UM 

Znajdź nas na FB

Reklama
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
reklama_internet_web
baner1
1050x320_ciech_nowosci
jasinscy
klonove_1050x320
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
Reklama
koptrans 2020
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
cicholska
Reklama
okooptyka-soczewki-kontaktowe
Reklama
agro trans-01
gawax2
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Ogłoszenie
ogloszenie