Czas na decyzje po maturze! Wybór zawodowej drogi to jedna z najważniejszych życiowych decyzji, a my śpieszymy z pomocą w jej wyborze. Służba w Policji to praca pełna wyzwań, możliwości i niezapomnianych doświadczeń. Jeśli zastanawiasz się nad swoją przyszłością i szukasz czegoś, co połączy pracę, przygody i nowe umiejętności, weź pod uwagę dołączenie do Nas. Wszystko, co potrzebujesz, to odwaga i gotowość na nowe wyzwania. Nie czekaj, zrób pierwszy krok – złóż dokumenty i dołącz do Nas!

Każdy musi podjąć decyzję, jaką ścieżkę profesji w życiu obierze. Już za chwilę kwestia wyboru drogi zawodowej nurtować będzie niejednego młodego człowieka. Śpieszymy z pomocą w podjęciu tej trudnej decyzji.

Dlaczego warto zostać policjantem? Służba w Policji to praca pełna wyzwań, możliwości i niezapomnianych doświadczeń. Przyjmując na siebie ciężar obowiązku, każdy funkcjonariusz zyskuje jednocześnie nieskończone pokłady satysfakcji, samorealizacji i ciągłego rozwoju.

Aby przekonać o tym młodych ludzi, ciechanowscy policjanci wspólnie z pracownikami Zespołu Kadr i Szkolenia spotykają się z uczniami klas maturalnych szkół z terenu powiatu ciechanowskiego. Dzisiaj (18.04) odwiedziliśmy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie. Spotkania przybliżają młodzieży sdpecyfikę służby w Policji, charakterystykę pracy w poszczególnych wydziałach oraz zasady rekrutacji i wymagania w stosunku do osób zainteresowanych wstąpieniem do służby. Z kolei, aby odpowiedzieć na pytania, jak wygląda kurs podstawowy w Policji, funkcjonariusze prezentują film przygotowany przez Komendę Główną Policji i Szkołę Policji w Słupsku. Zobaczysz go tutaj.

Jeśli zastanawiasz się nad swoją przyszłością i szukasz czegoś, co połączy pracę, przygodę i nowe umiejętności, weź pod uwagę dołączenie do naszej formacji. Wszystko, co potrzebujesz, to odwaga i gotowość na nowe wyzwania.

Przypominamy – aby wstąpić w szeregi naszej formacji, musisz spełnić następujące wymagania:

posiadać polskie obywatelstwo,
posiadać nieposzlakowaną opinię,
nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
korzystać z pełni praw publicznych,
posiadać co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe,
posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.
Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2024 roku:

24 kwietnia

8 lipca

9 września

30 października

30 grudnia

Szczegółowe informacje na temat procedury doboru do służby w Policji znajdziesz tutaj Zostań Policjantem na Mazowszu lub Służba w Policji

 

źródło:KPP Ciechanów 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska